بسیاری از ما به تصاویر خام و دست نخورده برای طراحی نیاز داریم، اما از قدرت و جذابیت ویدیو*ها غافل می*شویم. امروز وب*سایتی به شما معرفی می*کنیم که ویدیو*های بسیار باکیفیت 4K و HD را در اختیار شما قرار می*دهد

ویدیو*های خام و زیبا بخش مهمی از طراحی وب*سایت به حساب می*آیند و در بخش*های دیگر نیز می*توان از آنها نهایت استفاده را برد. وب*سایت videezy یکی از مواردی است که می*تواند ویدیو*های خام با کیفیت بسیار بالا را از منظره*هایی بسیار دیدنی پیش روی شما قرار دهد.


این وب*سایت در دسته*های مختلف ویدیوی مناظری بسیار زیبا را در اختیار شما می*گذارد که هر کدام از آنها می*تواند سوژه*ی یک طراحی خاص باشد یا در شبکه*های اجتماعی به اشتراک گذاشته شود.


در هنگام ورود به وب*سایت Videezy.com با صفحه*ای رو به رو می*شوید که می*توانید در نوار جستجو به دنبال ویدیو دلخواه خود بگردید و پس از آن ویدیو*ها را دانلود کنید. خوشبختانه این وب*سایت از دسته*بندی*های بسیار متنوعی برخوردار است و می*توانید متناسب با هر بخش ویدیو دلخواه خود را دریافت کنید.


اما ویژگی بسیار مهم این وب*سایت توانایی دریافت بدون محدودیت این ویدیو*ها با کیفیت بالا است که می*توانید به راحتی پس از انتخاب هر کدام از ویدیو*ها، با فشردن دکمه دانلود، آن ویدیو را دریافت کنید.

برای استفاده از این وبسایت به http://www.videezy.com مراجعه کنید.

منبع:زومیت